• Firma Royal Shutters pragnie Państwu przedstawić wyjąktowy "mebel okienny". Jest to ekskluzywny, stylowy i bardzo oryginalny rodzaj okiennic wewnętrznych. Produkt ten cechuje funkcjonalność oraz wyjątkowa linia. Te szczególne meble posiadają wiele unikalnych cech, które czynią je wyjątkowo trwałym i pięknym uzupełnieniem wnętrza. Przyczyniają sie do ochrony środowiska oszczędzając energię potrzebną do ogrzania zimą lub ochłodzenia latem Waszego wnętrza...

  Nasza firma jest dumna z tak niepowtarzalnego produktu i mamy nadzieję, że będziecie Państwo równie zachwyceni i pozwolicie by Wasz dom wyróżniał się wyjątkową formą i stylem.
  Nasz produkt cechuje przede wszystkim: jakość w każdym detalu, funkcjonalność, wyjątkowy styl i klimat, trwałość i niezawodność, tradycja połączona z nową technologią.

   

 • Shutters'y
   
  To bardzo efektowne wewnętrzne żaluzje drewniane, wykonane z naturalnego litego drewna, składające się z jednego lub większej ilości paneli. Jeden panel to rama, w której zamontowany jest system ruchomych lamelek. Poprzez możliwość zmiany kąta pochylenia lamelek można swobodnie regulować natężenie światła, przez co kreować nastrój w Waszym pomieszczeniu. Ponadto Nasze Royal Shutters pomogą obniżyć rachunki za energię potrzebną do ogrzania jaki i ochłodzenia wnętrza. Drewno jest doskonałą barierą, nie jest przewodnikiem temperatury. Produkujemy tylko drewniane Royal Shutters'y !!!

  warszawa 3Panele

  Szerokość poszczególnych paneli jest różna i można ją dopasować do wielkości otworu okiennego. W przypadku wysokich okien jest konieczne zamontowanie poprzeczki która dodatkowo usztywnia i stabilizuje panel. W sytuacji bardzo szerokich i wysokich powierzchni okiennych, zalecamy istalacje systemów szynowych. Zwiększają one stabilność i ułatwiają otwieranie i zamykanie paneli.

  Lamele

  Shuttery składają się z jednego lub większej ilości paneli, w których zamontowane są lamele o szerokości 60mm. Charakteryzują się atrakcyjnym eliptycznym kształtem, który w wyjątkowo ciekawy sposób odbija wpadające do pomieszczenia światło. Lamele Royal Shutters wykonane są z krajowego drewna olchowego. Charakterysuje się ono lekkością i wytrzymałością.
   

  Systemy regulacji

  Wróciliśmy do klasycznego sposobu pochylenia lameli, z  patyczkiem, który może być umieszczony na środku panela lub przy jego krawędzi. Jest to sposób, który nadaje jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu okiennicom, dalekiego od zwykłych żaluzji.

  Kolory

  Shuttery Royal Shutters produkowane są we wszystkich KOLORACH z palety NCS lub RAL. Istnieje możliwość doboru koloru do indywidualnych upodobań. Są lakierowane farbami meblowymi odpornym na zadrapania i chemikalia. Jako jedyni w Polsce produkujemy shuttersy z widoczną strukturą drewna, możemy je wybarwić na dowolny kolor, barwniki jak i lakiery, których używamy są odporne na promieniowanie UV. Używamy produktów austriackiego producenta ADLER. Naszym zdaniem nie ma lepszych.

  Zastosowanie

  Nasze Shuttery można z powodzeniem montować nie tylko w prostych oknach i dzwiach, otwory okienne i drzwiowe o nietypowych kształtach nie stanowią dla nas problemu. Zaprojetujemy i wykonamy shuttery o najbardziej wyszukanych i skomplikowanych kształtach. Shuttersy Royal Shutters bez obaw można zamontować w łazience.

logo shutters 01
Radosław Kaniowski
Tel.: +48 666 252 651
Email: biuro@royalshutters.pl

Copyrights© by RoyalShutters.pl
Realizacja: FIREMKA.eu

Back to top