• Firma Royal Shutters pragnie Państwu przedstawić wyjąktowy "mebel okienny". Jest to ekskluzywny, stylowy i bardzo oryginalny rodzaj okiennic wewnętrznych. Produkt ten cechuje funkcjonalność oraz wyjątkowa linia. Te szczególne meble posiadają wiele unikalnych cech, które czynią je wyjątkowo trwałym i pięknym uzupełnieniem wnętrza. Przyczyniają sie do ochrony środowiska oszczędzając energię potrzebną do ogrzania zimą lub ochłodzenia latem Waszego wnętrza...

  Nasza firma jest dumna z tak niepowtarzalnego produktu i mamy nadzieję, że będziecie Państwo równie zachwyceni i pozwolicie by Wasz dom wyróżniał się wyjątkową formą i stylem.
  Nasz produkt cechuje przede wszystkim: jakość w każdym detalu, funkcjonalność, wyjątkowy styl i klimat, trwałość i niezawodność, tradycja połączona z nową technologią.

   

 • Shutters'y
   
  To bardzo efektowne wewnętrzne żaluzje drewniane, wykonane z naturalnego litego drewna, składające się z jednego lub większej ilości paneli. Jeden panel to rama, w której zamontowany jest system ruchomych lamelek. Poprzez możliwość zmiany kąta pochylenia lamelek można swobodnie regulować natężenie światła, przez co kreować nastrój w Waszym pomieszczeniu. Ponadto Nasze Royal Shutters pomogą obniżyć rachunki za energię potrzebną do ogrzania jaki i ochłodzenia wnętrza. Drewno jest doskonałą barierą, nie jest przewodnikiem temperatury.Produkujemy tylko drewniane Royal Shutters'y !!!

  warszawa 3Panele

  Szerokość poszczególnych paneli jest różna i można ją dopasować do wielkości otworu okiennego. W przypadku wysokich okien jest konieczne zamontowanie poprzeczki która dodatkowo usztywnia i stabilizuje panel. W sytuacji bardzo szerokich i wysokich powierzchni okiennych, zalecamy istalacje systemów szynowych. Zwiększają one stabilność i ułatwiają otwieranie i zamykanie paneli.

  Lamele

  Shuttery składają się z jednego lub większej ilości paneli, w których zamontowane są lamele o szerokości 63mm lub 91mm. Charakteryzują się atrakcyjnym eliptycznym kształtem, który w wyjątkowo ciekawy sposób odbija wpadające do pomieszczenia światło. Lamele Royal Shutters wykonane są z drewna egzotycznego  - Durianu właściwego. Charakterysuje się ono lekkością i wytrzymałością.
   

  Systemy regulacji

  W naszej ofercie posiadamy dwie możliwości sposobu pochylenia lameli: z  patyczkiem, który może być umieszczony na środku panela lub przy jego krawędzi.

  Kolory

  Shuttery Royal Shutters produkowane są we wszystkich KOLORACH z palety NCS lub RAL. Istnieje możliwość doboru koloru do indywidualnych upodobań. Są lakierowane farbami meblowymi odpornym na zadrapania i chemikalia.

  Zastosowanie

  Nasze Shuttery można z powodzeniem montować nie tylko w prostych oknach i dzwiach, otwory okienne i drzwiowe o nietypowych kształtach nie stanowią dla nas problemu. Zaprojetujemy i wykonamy shuttery o najbardziej wyszukanych i skomplikowanych kształtach. Shuttersy Royal Shutters bez obaw można zamontować w łazience.

logo shutters 01mgr inż. Radosław Kaniowski
Tel.: +48 666 252 651
Email: biuro@royalshutters.pl

Copyrights© by RoyalShutters.pl
Realizacja: FIREMKA.eu

Back to top